Michaela  Merklová

Legendární zbraně

Naše firma se zabývá dovozem a následným prodejem replik legendárních zbraní. Repliky zbraní dovážíme z několika zemí,od několika různých výrobců.

Repliky střelných zbraní jsou pouze mechanicky funkční a jsou vyrobeny ze slitin, tudíž není možné je dále žádným způsobem upravovat. Všechny zbraně splňují podmínky zákona. Repliky zbraní jsou určeny k dekoračním a sběratelským účelům.

Naše zboží dodáváme do prodejen upomínkových předmětů (suvenýrů) na hrady, zámky, westernová městečka, military kluby atd. Dále je možné se s námi setkat na rekonstrukcích historických bitev, organizovanými spolky a fandy military, kde přispíváme prodejem svého zboží k zatraktivnění celé akce.

Dále nabízíme stylovou, reprezentativní dobovou výzdobu soukromých i společenských prostor (restaurace, hotely, vinotéky atd.).

Náš sortiment je velmi rozsáhlý a jsme schopni dodat repliky zbraní z jakéhokoliv období. Věříme, že z našeho pestrého a širokého sortimentu si vybere naprosto každý.

Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka, nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.

Košík

Celkem: 0,- Kč